Absolwentka grupy Montessori Kornelia już po raz ostatni w tym roku szkolnym odwiedziła przedszkolaki w ramach akcji „Czytanie na dywanie”. Tym razem dzieci wysłuchały opowieści o pewnej dziewczynce – Jadzi. Historia przedstawiona w książeczce stała się doskonałym pretekstem do rozmowy na temat odpowiedniego zachowania podczas wakacyjnych wyjazdów oraz zabaw z innymi dziećmi. Temat okazał się bardzo aktualny, ponieważ zbliżające się wakacje sprzyjają spotkaniom towarzyskim i wspólnym zabawom. Wizyta Kornelii dostarczyła przedszkolakom nie tylko radości ale również wzmocniła świadomość dotyczącą zasad funkcjonowania społecznego, łącząc przyjemność słuchania opowieści z wartościową nauką.
Dziękujemy Kornelii za poświęcony czas i udział w naszej czytelniczej akcji oraz zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.
.jpg)


